Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Won z Suwałk!

 
- Won z miasta - usłyszał na powitanie w Suwałkach Janusz Palikot, znany polski polityk. - Z wami Polski nie zmienimy - odpowiadał swoim oponentom poseł. Janusz Palikot pojawił w samo południe przy Młodzieżowym Domu Kultury w centrum Suwałk. Przyjechał, aby zebrać pomysły i postulaty na poprawę sytuacji w kraju. Suwałki to jedno z wielu polskich miast, które w tym celu odwiedza. Na posła czekało ponad 50 osób. Kiedy przyjechał, kilkanaście zaczęło krzyczeć i gwizdać. W ostrych słowach wzywali Palikota, aby opuścił Suwałki. Ten próbował z nimi rozmawiać, ale to nic nie dało. Później w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że z takim przyjęciem spotyka się w co drugim, co trzecim mieście. - To zależy, czy w miejscowości jest silne środowisko radiomaryjne - mówił. Palikot wyjaśnił, że jeździ po kraju, bo takie spotkania dają mu wiedzę o problemach Polaków. Zdaniem posła, każdy polityk powinien tak robić.

 


Radio 5
 
Data pliku video: 2012-04-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  suwalski

  Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

  Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola