Belka
Piątek, 19 Października 2018   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Grzegorz Mackiewicz z PiS podsumowuje kampanię....

Data dodania: 2018-10-19
W piątek, 19 października w Parku Konstytucji 3 Maja Grzegorz Mackiewicz podsumował dobiegającą końca kampanię. Kandydat na urząd prezydent Suwałk przypomniał, że ma wiele pom... więcej »
 
 

Minister Błaszczak podjął decyzję o odtworzeniu...

Data dodania: 2018-10-18
–  Podjąłem decyzję o odbudowaniu pułku w Suwałkach, który został zlikwidowany przeszło 8 lat temu. Bezpieczeństwo jest jednym z naszych priorytetów – pow... więcej »
 
 

Skarbnik o sytuacji finansowej miasta. Wiesław...

Data dodania: 2018-10-18
Wiesław Stelmach, Skarbnik Miasta Suwałki w związku z ostatnią konferencją kandydata PiS na prezydenta Suwałk, Grzegorza Mackiewicza postanowił wydać oświadczenie. Jego treś&#... więcej »
 
 

Multishop rośnie (wizualizacje)

Data dodania: 2018-10-18
W związku z dużym zainteresowaniem lokalizacją Parku Handlowego przy ulicy Armii Krajowej w Suwałkach firma Multishop podjęła decyzję o wybudowaniu większego w stosunku do wcześniejszyc... więcej »
 
 

Pracownik ochrony

Data dodania: 2018-10-17
Miejsce pracy: Suwałki, Stawka minimalna: 2650.00 PLNZakres obowiązków: kontrola ruchu osobowego, obsługa pulpitu z kamerami więcej »
 
 

SPRZĄTACZKA BIUROWA

Data dodania: 2018-10-17
Miejsce pracy: Suwałki, Stawka minimalna: 2100.00 PLNZakres obowiązków: Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUR... więcej »
 
 

Blacharz samochodowy

Data dodania: 2018-10-17
Miejsce pracy: Suwałki, Stawka minimalna: 2100.00 PLNZakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. naprawa pojazdów samochodowych więcej »
 
 

Pomocnik budowlany

Data dodania: 2018-10-17
Miejsce pracy: Suwałki, Stawka minimalna: 13.70 PLNZakres obowiązków: Prace pomocnicze przy pracach budowlanych w obiektach i na zewnątrz obiektów, prace pomocnicze przy pracach drogowych więcej »
 
 

Palacz C.O.

Data dodania: 2018-10-17
Miejsce pracy: Suwałki, Stawka minimalna: 2560.00 PLNZakres obowiązków: Osługa kotłów C.O. - kotły wodne do 100 st. C, nadzór nad procesem spalania, transport materiałów do... więcej »
 
 

Pracownik gospodarczy

Data dodania: 2018-10-17
Miejsce pracy: Suwałki, Stawka minimalna: 2100.00 PLNZakres obowiązków: Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. Koszenie, odśnieżanie teren... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 707
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  suwalski

  Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

  Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola