Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warszawa Zachodnia-Suwałki .TLK31106,,Hańcza"' EP09-045/754-046-1 .14.04.2018

 
We Wtorek 14.04.2018,wyruszyłem w kolejną kolejową trasę. Nie było mnie trzy dni w domu. To pierwszy film z tej trasy, czyli Warszawa Zachodnia-Suwałki, nagrany z końca pociągu tlk31106 ,,Hańcza". Skład do Białegostoku, prowadzony był przez lokomotywę EP09-045,a dalej do Suwałk ,pociąg przejęła lokomotywa spalinowa 754-046-1. Piękna trasa, nie da się ukryć. Jedyny problem jest taki, że z modernizacją linii numer 6,od Małkini do Białegostoku, sprawa wygląda kiepsko. A szlak ten ma stanowić część koleji bałtyckiej, zwanej ,,Rail Baltica" . Tak czy inaczej, zapraszam do oglądania! On Tuesday 14/04/2018, I set off on another railway route. I was not at home three days. This is the first movie from this tour namey Warszawa Zachodnia-Suwałki ,recorded from TLK 31106 ,,Hańcza"train. Thw warehouse to Białystok was run by the EP09-045 lokomotive, and then to Suwałki the train led the diesel locomotive 754-046-1. A beautiful route, you can not hide. The only problem is that with the modrnization of the numer 6 line from Małkinia to Białystok the case looks bad. And this line is to be part of the Baltic Rail. I would . Anyway, I invite you to watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-08-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  suwalski

  Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

  Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola