Belka
Środa, 4 Grudnia 2024   imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Mroczna historia z humorem przedstawiona - o "Inkubie" w Bibliotece Publicznej

Data publikacji: 2019-03-21, Data modyfikacji: 2019-03-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Spotkania z pisarzami organizowane przez suwalską Bibliotekę Publiczną cieszą czytelników, zatem przybywają na nie licznie, choć o takich tłumach, jakie przybyły na wieczór autorski Artura Urbanowicza marzy chyba każdy twórca. Wielbiciele mrocznej prozy pełnej lokalnych smaczków już sporo wcześniej zajęli wszystkie miejsca siedzące, zatem ci, którzy przybyli tuż przed siedemnastą na stojąco słuchali spiczu naszego […] The post Mroczna historia z humorem przedstawiona – o „Inkubie” w Bibliotece Publicznej appeared first on Niebywałe Suwałki.

Pełna treść wiadomości na: niebywalesuwalki.pl/?p=142919
niebywalesuwalki.pl, Źródło artykułu: niebywalesuwalki.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    suwalski

    Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

    Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola