Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Da Grasso | SUWAŁKI | Zajadamy, oceniamy! (#85) [PIZZA]

 
✌ Subskrybuj, aby nie przegapić: goo.gl/b4WybS ►FANPAGE: goo.gl/PyPN6R ✪ Zajadamy, oceniamy! (SERIA): bit.ly/zajadamy_oceniamy ►VLOGI (playlisty): vlog Skulskiego urojenia » goo.gl/eF0qAL + ŻycioVLOG » goo.gl/JEIGPH ════════════ ✔ FANPAGE: goo.gl/PyPN6R ✔ GRUPA DLA WIDZÓW: goo.gl/eCX498 ✔ INSTAGRAM: goo.gl/RKQOqY ✔ GOOGLE+: goo.gl/lV6iMk ✔ STRONA: zajadamyoceniamy.pl ════════════ OPIS FILMU ≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈ Numer konta dla osób, które chcą wesprzeć nasz kanał: Pekuś & Pridak 64 1142 0008 0000 1862 0018 8999 INFO: W tytule proszę wpisywać "TWÓJ_NICK_WSPARCIE_PekusPridak" ❤ Dziękujemy za okazaną pomoc! ❤ ════════════ ✉ KONTAKT (DLA WIDZÓW/BIZNESOWY): kontakt.mskulski malpka outlook.com —————————————————— ♫ MUZYKA W FILMIE ♫ 1. Eiffel 65 - Blue (KNY Factory Remix) Link: youtu.be/pVLmZMjxfjw 2. LINKIN PARK - BURN IT DOWN (Tom Swoon Remix) Link: youtu.be/OZLOlr3C6v8 © Wszelkie utwory (wynik działalności twórczej człowieka) należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane zgodnie z Art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. ≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈ POLECANE SERIE: 1. Zajadamy, oceniamy! – recenzje dań typu fast food, np. pizza, kebab, zapiekanka: bit.ly/zajadamy_oceniamy 2. vlog Skulskiego urojenia – spojrzenie na politykę i otaczający nas świat okiem Pridaka: goo.gl/eF0qAL 3. ŻycioVLOG – luźne vlogi z życia Pekusia & Pridaka: goo.gl/JEIGPH 4. Pridak is GAMING – świat gier w wizji Pridaka: goo.gl/W6p37x 5. techROOM – newsy technologiczne; recenzje i testy urządzeń; unboxingi: goo.gl/96CdcU 6. Studio Sessions – profesjonalne produkcje filmowe oparte o scenariusz i efekty specjalne: goo.gl/V2LhP8 7. Pekuś & Pridak News – informacje i przeglądy miesiąca nt. działalności: goo.gl/3FjOaX 8. Pozostałe – filmy nieskategoryzowane: goo.gl/apgx6K -- DO MEDIÓW: Zanim wykorzystacie ten materiał na swojej stronie/w telewizji zapytajcie wpierw o zgodę! Zaznaczamy, że podanie źródła filmu jako "źródło: youtube.com" nie jest wskazaniem autora danego materiału. Można się z nami skontaktować za pomocą adresu e-mail: kontakt.mskulski malpka outlook.com lub poprzez wiadomość prywatną YouTube. Dziękujemy!

 


SzeryfowieTV
 
Data pliku video: 2016-12-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  suwalski

  Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

  Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola