Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Stała lub dorywcza praca w domu - Suwałki

Kategoria: Praca » Dam pracę
 

Drodzy Państwo,

z przyjemnością chciałbym zaprosić do współpracy jako Telemarketer. Jest to praca z domu, wymagany jest jedynie dostęp do Internetu i mikrofon. Oczywiście zapewniamy szkolenie teoretyczne w formie e-learningu i praktyczne, polegające na serii rozmów telefonicznych z naszymi trenerami. Szkolenie kończymy wystawieniem certyfikatu ukończenia kursu.

Jest to poważna oferta pracy, która polega na kontakcie telefonicznym z klientem i sprzedaży reklam na torbach na pieczywo (posiadamy gotowe skrypty rozmów telefonicznych). Zarobki są zależne od wyników sprzedażowych, ale dodam, że są bardzo atrakcyjne.

Do pracy zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane (mamy wychowujące dzieci,osoby niepełnosprawne oraz innych)

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Więcej info pod adresem na stronie www.torbynapieczywo.pl w zakładce http://torbynapieczywo.pl/wspolpraca/oferty-pracy/ lub http://torbynapieczywo.pl/wspolpraca/oferty-pracy/telemarketer/

W procesie rekrutacyjny bardzo pomocne i mile widziane są:
imię i nazwisko, mail, telefon kontaktowy, cv oraz stanowisko na które prowadzona jest rekrutacja.

 

 

Kontakt

609345766

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
suwalski

Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola