Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

PRACA ZA GRANICĄ w ramach EURES

Data dodania: 2016-09-30
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
PRACA W WIELKIEJ BRYTANII DLA PRACOWNIKÓW MAGAZYNU, PRACOWNIKÓW DO PRODUKCJI SAŁATEK, OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH   29 września br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy  w Białymstoku odbędzie się – po raz kolejny – spotkanie z pracodawcą brytyjskim  z Agencji Pracy Tymczasowej Staffline. Pracodawca poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii na stanowiskach:  - pracownik magazynu (znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację), - operator wózka widłowego (poszukiwane są osoby także bez doświadczenia zawodowego – certyfikat na wózki widłowe jest wymagany oraz znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację), - pracownik do produkcji sałatek (bez znajomości języka angielskiego).  

Pełna treść ogłoszenia na: pup.suwalki.pl/wydarzenie/341/praca-za-granica-w-ramach-eures
Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach, Źródło ogłoszenia: pup.suwalki.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
suwalski

Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola