Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

wnioski o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia

Data dodania: 2016-10-26
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Informujemy, że od dnia 21 października 2016 r. przyjmowane są od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, producentów rolnych oraz niepublicznych przedszkoli i szkół wnioski o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy wyłącznie dla osoby bezrobotnej należącej do co najmniej 1 z poniższych grup:   długotrwale bezrobotni, bezrobotni w wieku powyżej 50 roku życia, bezrobotni korzystający ze świadczeń z pomocy społecznej, bezrobotni posiadający co najmniej 1 dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia, bezrobotni niepełnosprawni.   Formularz wniosku oraz regulamin przyznawania refundacji można pobrać w pok. nr 16 lub w wersji elektronicznej ze strony urzędu (zakładka: dla pracodawców i przedsiębiorców → formy wsparcia → refundacje kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy).

Pełna treść ogłoszenia na: pup.suwalki.pl/wydarzenie/348/wnioski-o-przyznanie-refundacji-kosztow-wyposa%C5%BCenia
Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach, Źródło ogłoszenia: pup.suwalki.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
suwalski

Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola