Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Vademecum rynków zagranicznych

Data dodania: 2016-09-30
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego od wielu lat organizuje seminaria informacyjne na temat poszczególnych rynków zagranicznych w postaci „Vademecum rynków zagranicznych”. Do tej pory poświęcone były one takim rynkom jak: chiński, japoński, niemiecki, litewski, skandynawski i fiński.   Biorąc pod uwagę geograficzne usytuowanie województwa podlaskiego, nasi przedsiębiorcy coraz przychylniej i z większym zainteresowaniem spoglądają w kierunku wschodniej granicy, na rynek białoruski.   W związku z tym chciałem poinformować, że 3 października 2016 w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej (ul. Zwierzyniecka 16, Białystok) odbędzie się „Vademecum rynków zagranicznych"poświęcone Republice Białoruś.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.suwalki.pl/wydarzenie/346/vademecum-rynkow-zagranicznych
Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach, Źródło ogłoszenia: pup.suwalki.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
suwalski

Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola