Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Sprzedamy działkę budowlaną w centrum miasta

Kategoria: Nieruchomości » Sprzedaż
 

Sprzedamy działkę budowlaną w centrum miasta
data aktualizacji 2012-09-20

OPISSprzedamy działkę budowlaną w centrum miasta. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalno-usługową w sąsiedztwie zwartej zabudowy miejskiej tworzącej pierzeję ulicy Kościuszki oraz zabudowy wolnostojącej jednorodzinnej. Dostęp do nieruchomości od strony wschodniej ulicy Kościuszki oraz od zachodniej od strony ul. Mickiewicza. Nieruchomość obecnie zabudowana budynkiem mieszkalnym - raczej do rozbiórki, pozwoli to na lepsze zagospodarowanie terenu. Działka o długości boków ok. 12m X 95m. Uzbrojenie obecnie dostępne na działce: woda, prąd, kanalizacja. Centralne ogrzewanie można podłączyć do sieci miejskiej lub można korzystać z własnego źródła. Wzdłuż ulicy Kościuszki, liczne lokale handlowo-usługowe, banki, kawiarnie. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka zostanie skomunikowana z dwóch stron od ulicy Kościuszki oraz ulicy Mickiewicza co pozwoli na dokonanie podziału tak długiej działki i odpowiedniego zagospodarowania.
Lokalizacja niemal bezpośrednia przy planowanej inwestycji polegającej na budowie terenu rekreacyjno - wypoczynkowego z całą infrastrukturą komunikacyjną, parkingami oraz zabudową usługową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze, kupujący nie płaci prowizji.


Cena: 295 000 zł

 

 

Kontakt

Internetowe Biuro Nieruchomości
ul. Kościuszki 112c lok. 4 (w przechodniaku), 16-400 Suwałki
tel: 87 730 59 96
tel kom.: 607 545 877
e-mail: nieruchomosci@suwalki.info

Godziny otwarcia biura:

Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00
Sob.: 10:00 - 14:00

 

 

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
suwalski

Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola