Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Prowadzimy usługi serwisu, naprawy i tuning, quadów, skuterów motorowerów imotocykli

Data dodania: 2014-03-11
 
Sprzedajemy quady, motorowery, skutery, motocykle i inne pojazdy terenowe oraz robimy wymiany olejów, przeglądy, naprawy silników 4T i 2T, naprawy karoserii, naprawy instalacji elektrycznych, tuningowanie motorowerów, skuterów i quadów, spawanie plastików, ustawianie gaźników oraz diagnostyka komputerowa quadów Can-Am Bombardier. Naprawa serwis i przeglądy kosiarek, pił spalinowych, pilarek łańcuchowych elektrycznych, agregatów prądotwórczych, odśnieżarek i innego sprzętu z gałęzi 'Las i Ogród'.
Kontakt
Unico Motors ul. Dębowa 2A, 16-400 Suwałki, tel 87 567 93 92, 516 178 588, 512 266 931


e-mail: firma@unicomotors.pl


Czynne od 9:00 - 17:00 Pon-Ptk oraz od 9:00 - 13:00 Sobota.


 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
suwalski

Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola