Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Praca praca dla osób przedsiębiorczych u Doradcy Finansowego

Kategoria: Praca » Dam pracę
 

19 Września 2012,
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Wymiar zatrudnienia: Inny

Poszukuję osób przedsiębiorczych i chętnych do współpracy przy pozyskiwaniu klientów zainteresowanych kredytem hipotecznym i gotówkowym. Umowa zlecenie - pośrednik. Praca nie wymaga znajomości branży. Przeszkolę.

Prowizyjny system wynagrodzenia. Wysokość zarobków uzależniona od stopnia zaangażowania (nawet do kilku tysięcy miesięcznie).

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie informacyjne.

Marcin Peza
Doradca Finansowy
16-400 Suwałki
ul. Ks. Zawadzkiego 2 lok. 012

 

 

Kontakt

508 319 900

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
suwalski

Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola