Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pogodne Suwałki - Challenge

Data publikacji: 2018-08-24, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Pogodne Suwałki Challenge 18 sierpnia br. w Suwałkach odbył się deblowy turniej tenisowy pn. „Pogodne Suwałki Challenge". W turnieju uczestniczyło 15 par (30 zawodników) z: Suwałk, Sejn, Ĺťegar, Białystoku, GiĹźycka, Kętrzyna, Olecka, Gołdapi. Turniej rozegraliśmy systemem pucharowym, co gwarantowało kaĹźdemu rozegranie przynajmniej dwóch meczów. Organizatorzy zapewnili uczestnikom poczęstunek. Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Partnerami turnieju byli: Suwalskie Towarzystwo Tenisowe oraz marka Recman. Pula nagród wynosiła 4500 zł   Klasyfikacja końcowa: I Robert Usarek/Karol Szymański (Suwałki) II Jacek Czerniszewski/Artur Krasowski (Białystok) III Robert Popławski/Tomasz Szyszkowski (Gołdap) IV Adam Cąkała/Krzysztof Pietranis (Suwałki) Miejsca V-VI Szymon Wrzyszcz/Andrzej Karniej (Olecko), Wojciech Lisek/Mariusz Baruch (Białystok) Miejsca VII-VIII Maciej Kudyk/Mariusz Donat (GiĹźycko, Kętrzyn), Łukasz Nartowicz/Michał Stachowicz (Suwałki) Miejsca IX-XII Paweł Czernialis/Karol Goworowski (Ĺťegary,Suwałki), Konrad Śliwowski/Adam Zieliński (Suwałki), Jarosław Kubitzki/Tomasz Ziemkowski (Suwałki), Piotr Kuczyński-Szulcbacher/Radosław Charmuszko (Suwałki) Miejsca XIII-XV Hubert Luto/Mateusz Tydman (Sejny), Tomasz Szeligowski/Tomasz Zaforymski (Suwałki), Natalia Kotarska/Marcin Milewski (Suwałki)   Wynik finału 9:6, wynik meczu o III miejsce 9:2   Nagrody najlepszym czterem parom wręczyli Pan Grzegorz Krysa (Zastępca Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach) oraz Pan Kamil Klimek (Kierownik Działu Sportu i Marketingu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach).   Tekst i foto Robert Usarek    

Pełna treść wiadomości na: 794@suwalki-info24.pl
suwalki-info24.pl, Źródło artykułu: suwalki-info24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  suwalski

  Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

  Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola