Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Kategoria: Nieruchomości » Sprzedaż
 

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego, pośród pagórków, jezior i niesamowitej przyrody.
Działka o regularnym kształcie, powierzchnia 3000 m2. Dojazd drogą szutrową ok. 1,5 km do asfaltu. Media przy działce. W cenie projekt domu jednorodzinnego (Murator M39a - Miły dzień - wariant I, arch. Ewa Dziewiątkowska) oraz budynku gospodarczego.

Doskonałe, pełne dobrej energii miejsce na dom z dala od zgiełku miasta. Ok. 100 m do jeziora Błędnego, kąpielisko w odległości ok. 500 m. W sąsiedztwie takie atrakcje przyrodnicze jak: Dolina Czarnej Hańczy, Wisząca Dolina Gaciska, Głazowisko Bachanowo nad Czarną Hańczą, jezioro Hańcza, Góra Leszczynowa - Przełomka, Smolniki, Góra Cisowa, Góra Zamkowa, Głazowisko Rutka, Głazowisko Łopuchowskie, Turtul, Molenna w Wodziłkach.

Cena:99 000 PLN

Polecamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Pośrednik odpowiedzialny: Marta Mikielska (numer licencji: 14978)

BANK NIERUCHOMOŚCI
Suwałki, ul. T. Noniewicza 34 (lok. 2)

Kontakt

e-mail: biuro@banknieruchomosci.suwalki.pl
telefon: 515 428 988 / 501 766 561

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
suwalski

Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola