Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Kawalerka na osiedlu Kamena

Kategoria: Nieruchomości » Sprzedaż
 

Do sprzedania mieszkanie położone przy ulicy Północnej na osiedlu Kamena w Suwałkach. Powierzchnia mieszkania 31,98 m2. W skład nieruchomości wchodzi: pokój, duża przestrzenna kuchnia, łazienka połączona z WC, korytarz, piwnica. Brak opomiarowania ciepła. Okna w kuchni od strony pólnocnej, w pokoju od strony południowej.

Czynsz: 216 zł + 39 zł fundusz remontowy.

Cena: 85 000 zł

Zapraszamy

 

Kontakt

Zajko Nieruchomości
Suwałki, Kościuszki 93
Tel. 513 668 579
Tel. 608 263 286
biuro@nieruchomosci.zajko.pl
Nr. Licencji Pośrednika: 18081

wiecej na www.nieruchomosci.zajko.pl

 

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
suwalski

Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola