Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora Wysokie w gminie Filipów.

Kategoria: Nieruchomości » Sprzedaż
 

PROMOCJA! KUPUJĄC TE DZIAŁKĘ OTRZYMUJECIE KURS NURKOWY I STOPNIA GRATIS!

Działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora Wysokie w gminie Filipów.
Działka przepieknie położona, na lekkim wzniesieniu, z łagodnym zejściem do jeziora. Uporządkowany, łagodny brzeg - własna linia brzegowa o długości ok. 12 m. Idealne miejsce do wypoczynku, raj dla wędkarzy. Na działce drewniany domek bez fundamentów.
Jezioro Wysokie jest bardzo urokliwe, z wyraźną linią brzegową. Jest jeziorem rynnowym o długości 1,6 km, szerokości 200 m i powierzchni 32 ha. Leży ono na wysokości 179,8 m n.p.m. Jego tafla jest wyższa od sąsiadującego z nim Jeziora Rospuda Filipowska (173,2 m n.p.m.). Południowy brzeg jeziora od strony wsi Supienie jest zalesiony.

Doskonała lokalizacja, atrakcyjna cena 59 000 PLN!

Polecamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Pośrednik odpowiedzialny: Marta Mikielska (numer licencji: 14978)

 

 

Kontakt

e-mail: biuro@banknieruchomosci.suwalki.pl
telefon: 515 428 988 / 501 766 561
-
BANK NIERUCHOMOŚCI
Suwałki, ul. T. Noniewicza 34 (lok. 2)

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
suwalski

Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola