Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

10 mieszkań czeka na właściciela!!!

Data publikacji: 2018-08-24, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
10 mieszkań czeka na właściciela!!! Informujemy, Ĺźe Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. prowadzi prace związanie z budową dwóch wielorodzinnych 6-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych z 24 mieszkaniami kaĹźdy, w których znajdować się będzie łącznie 48 mieszkań (połoĹźonych pomiędzy ul. Pułaskiego a ul. Reja). 10 mieszkań czeka na właściciela!! Do nabycia są następujące lokale mieszkalne: 3 – pokojowe o pow. uĹźyt. – 55,05 m²: Budynek nr 1, mieszkanie nr 3, 15 3 – pokojowe o pow. uĹźyt. – 57,86 m²: Budynek nr 1, mieszkanie nr 16 Budynek nr 2, mieszkanie nr 16 3 – pokojowe o pow. uĹźyt. – 63,18 m²: Budynek nr 1, mieszkanie nr: 1, 5, 13, 17 Budynek nr 2, mieszkanie nr: 1, 9 Pełny tekst ogłoszenia oraz stosowny wniosek wraz z załącznikami dostępny jest na stronie www.zbm.suwalki.pl w zakładce „Lokale mieszkalne TBS” oraz w siedzibie Spółki. Wnioski moĹźna składać osobiście w siedzibie Zarządu Budynków Mieszkalnych w Suwałkach TBS sp. z o.o. (pok.5-6) lub przekazać za pośrednictwem poczty 16-400 Suwałki ul. Wigierska 32, w terminie do 12 września 2018 r. Dodatkowe informacje w sprawie udzielane są w Dziale Lokali Mieszkalnych pok. nr 5, tel.(87) 563 50 55 lub (87) 563 50 40  m.in. z ewentualnym wykorzystaniem zakładki „Umów spotkanie” znajdującej się równieĹź na stronie www.zbm.suwalki.pl . [ więcej ]

Pełna treść wiadomości na: 797@suwalki-info24.pl
suwalki-info24.pl, Źródło artykułu: suwalki-info24.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  suwalski

  Powiat suwalski – siedziba, którą są Suwałki, nie należy do samego powiatu. Miasto to jest miastem na prawach powiatu. Sam powiat suwalski został utworzony w 1999 roku i należy do licznej grupy utworzonych po reformie administracyjnej, która miała miejsce właśnie w tym czasie. W skład powiatu znajdującego się w województwie podlaskim, wchodzi gmina Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny. Urbanizacja jest tutaj na zerowym poziomie, co oznacza, że cały obszar powiatu, a jest to 1307 km², zajmują tereny wiejskie, lasy i jeziora wraz z rzekami, a także morenowe wzniesienia z najwyższym – Górą Prusaka 250 m n.p.m.

  Turystyka w całości opiera się tutaj na kontakcie z naturą. Możemy wybrać na liczne rodzaje szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych, wodnych, narciarskich, samochodowych i na ścieżki poznawczo-edukacyjne. Trzeba wspomnieć także o agroturystyce. W gospodarstwach czekają na nas m.in. konna przejażdżki i smakowanie regionalnej kuchni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola